5 Film Gecesi için Makyaj İpuçları

Bayanlar, arkadaşlarınızla eğlenceli bir film gecesinde zevk almak için birkaç saat boyunca işlerden uzaklaşabileceğinizden eminim. Bir mola layıksın! Yaşamınızdaki genç adamı çemberleyen kız arkadaşları seçin, ya da cehennem, kendinizden (daha önce defalarca yaptım). Ve film gecesi için hazırlanmanıza yardımcı olmak için, burada beş hızlı makyaj ipucu!

Yüz

Closeup için hazır olmak ve bu parlamayı kontrol altına almak için, temizlemeyi ve petrol almasını temizleyin (5,29 $). Toz birikmeden parlıyorlar. Ve Laura Mercier gizli kapatıcılara bakın (22 $). Sadece minimum miktarda temel ve ince kapatıcı kullanır, sadece gerektiğinde cilt tonunuzun bile.

Gözler

Göz makalenizi uygulamadan önce, Olay Kesinlik Göz Aydınlatıcı (25,99 $) ile başlayın. Çok renkli Micas, kusurları gizlemeye ve gözlerinizin etrafında kullanmanız gereken makyaj miktarını sınırlamaya yardımcı olur.

Pırıltılı Çaşımları kullanın ve özellikle filmden önce akşam yemeğine çıkıyorsanız, seçici bir şekilde utandırın. Şiddetli bar ve restoran aydınlatması, pırıltılı makyajdaki kontrastını vurgular.

Dudaklar

İyi bir hikaye ne yapar? Cevap: Drama. Dramatik dudaklar için, iyi bir yuvarlak öneri dudak fırçasıyla başlayın. Rujınızı dudakların ortasından (üst dudağın yayını ve alt dudağın yayını), köşelere doğru dışarı doğru çalışarak uygulayın. Dudaklarınızı sıralamak için, dudaklarınız için seçtiğiniz gölgeyi tamamlayan bir renk kullanın.

Ekstra parlak oomph!

REKLAMCILIK

Biri Patlamış Mısır’ı geçebilir mi?

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Bunu Size TahoeBunu Size Tahoe

Jet Kayak’taki Jet Kayakları hakkında söyleyeyim – çok eğlenceli! Güney kıyısında kayak işletmelerinden kiraladım ve deneyimden memnun kaldım. Kabinde çalışan Gals hepsi son derece güzel. Su hella soğuk olsa da.