Joyce, doğum günü ikiz ile doğum günü takas!

Henüz doğum günüm değil, ama ne joyce ne de kendim bunu göndermek için sabırsızlanıyor olabilir, bu yüzden bir hafta ve bir gün önce gerçek doğum günlerinden bir gün önce takasımızı gösteriyoruz. Evet, yerel kızın Joyce yabancı toprağı ve ben bir doğum günü paylaşıyorum! Sonraki Salı 11 Temmuz! İşte Joyce’un gönderdiği bir bakış:

Her şeye kazmak için çok heyecanlıyım! Daha yakından bakalım:

Öncelikle, bu fikir Şubat ayında geri döndü – ikimiz için bu çılgın fikri, birbirlerine doğum günü hediyelerini değiştirmek / hediye etmek için – bu bize beş para verdi! Joyce Paris’te yaşıyor, Fransa Toronto, Kanada’da yaşarken, bu yüzden bu bizim için yerel olarak kolayca temin edilemeyecek eşyaları denememiz için bir fırsattı. Ne tür öğeleri almak istediğini ölçmek için her zamanki soru listemi ona gönderdim ve ona cevaplarımı da sağladım. Fransız markalarıyla zorlayan şey, çoğu Kanada’da birçoğunun mevcut olmasıdır! Ancak JOYCE, bana yeni bir öğe puanını vermeyi başardı:

• Diadileştirici kaldırma + hidratan jour kremi
• Diadine Ph5 Hidratan Protecteur Soin De Jour
Bunların her ikisi de günlük kremlerdir, ancak bir SPF içerir (ancak hangi faktörü belirtmez). Joyce beni uyarana kadar bu markayı hiç duymadım! Paketleme bana biraz l’oreal hatırlatıyor. Onları denemek için sabırsızlanıyorum.

• monoprix maskesi otomatik şoför
• monoprix maskeli hidratan
Bu mor maske “otomatik ısıtma maskesi” için çevrilmiştir! Yıllardır bu ısıtma maskelerinden birini kullanmadım – çok eğlenceli. Bunların ikisi de “Fabriqué Au Corée du Sud” olduğunu belirttim (Güney Kore’de, bunu ayırt etmeleri için ihtiyaç duydukları ilginç ki … Kuzey Kore’den ihraç edilen bir şeye rastladınız mı?!) Monoprix bir Fransız mağazasıdır. (Giyim, yemek ve ev eşyaları sattıkları Mark & ​​Spencers’a benzer düşünüyorum ve bu, kendi markaları Cilt Bakımı.

• Le Petit Marseillais Deodorant Bille Ekstra Doux Lait de Vanille
• Le Petit Marseillais Dudak Balması Nourrissant
• Le Petit Marseillais Savon 72% Ekstra Pur à l’Huile d’zeytin
Bu marka hakkında ilginç – birkaç ay önce önce, bunu duymamıştım, ama burada raflarda görünen vücut yıkamalarını görmeye başladım ve sonra bloglar onları sergilemeye başladı (Bestdayblogger’ın Gönderim’in Pal Maria’mına bakın). Şimdiye kadar, burada sadece LE PETIT Marseillais’in tam çizgisinin sınırlı bir teklifi olan vücut yıkamalarımız var. Hepsini denemek için çok heyecanlıyım!

• Sırretçiler de Provence Şampuan Savanımı
• Melvita 3 bal nektarı balsamı
Sağlam bir şampuan! Ben sadece sevdim Lush’s Godiva Şampuan Bar’ı denedim. Bunu denemek için sabırsızlanıyorum! Ve Melvita hakkında çok şey duyduğum bir marka – Kanadalı bir web sitesine sahipler, ancak işlemeden önce şahsen ürünleri oynayabilir ve test edebilirim. Ben bir dudak balsamı bağımlısıyım, bu yüzden bunu Stash’ime davet ediyorum – bu müthiş bir gece balsamı yapacak, methinks.

• A313 (avibon) bir krem ​​vitamini
Özellikle bu öğeyi sordum! Googled “Fransız eczanesi haves” ve bu makaleye rastladım. (Gwyneth Paltrow’un GOOP tarafından görünüşte ünlü yapıldı). A vitamini de retinol olarak bilinir – parmaklarımın böyle olacağını geçti!

Çok garip, tüm etiketlerin yalnızca Fransızca’dadır – Kanada’da olmanın, hem Fransızca hem de İngilizceyi, İngilizcenin yanında görmeye alışkınız. Kendimi, İngilizce tarafı görmek için kutuları çevirdim ama hiçbiri yok!

• Kleopatra’nın öpücüğünde şık palet
Joyce’in misafir yazarım olduğunda ve bu paletin Solstice versiyonunu gözden geçirdiğinde hatırlıyor musun? Bu yüzden o zamandan beri gözüm vardı!

• 05 Rosy Brown ve 38 Golden Taupe’de Kiko Uzun Ömürlü Göz Farı Sopa
• 228 Taupe ve 219 Flamingo Pink’te Kiko Su Göz Farı
Kiko kozmetiklerinin tadına bakıldığından beri, daha fazlası için para cezası verdim. Maaike’den uzun ömürlü göz farı çubuklarını rüyalarda yüzüyor ve denemek zorunda kaldım! Nihai zayıflığım göz makyajı ürünleridir ve bunları hemen gözlerime tokatlamak için kaşınıyorum!

• 03 vanilya (AB versiyonunda) L’Oreal Nude Magique Yastık Vakfı
• byterry hassas su geçirmez khol 15
HAHA, parselde L’Oreal Lumi Yastık Vakfı bulduğumda çok fazla güldüm! Joyce’un söylediği şeyin, “Çünkü ondan nefret ediyorsun, bunu gerçekten denemeni istiyorum …” Bilmiyorsan, minder kompaktları üzerinde bir bütün rant yaptım. Ve şimdi koleksiyonumda üç yastık kompaktlerini sayıyorum – son zamanlarda aldığım fizikçiler dahil olmak üzere – bu nasıl oldu?! Ancak, bu L’Oreal One’ı deneyeceğim – görünüşe göre AB versiyonu farklı! (Kuzey Amerika versiyonunun gerçek maçı denir Lumi ve kasa altındır) Joyce, byterry eyeliner’ı ekstra olarak içeriyordu.

• etüt evi ince hava puf
• Vanilya, Petal ve Bej, Etüt Evi Çift Kalıcı Vakfı
• etüt evie yüz bulanıklık spf33 pa ++
• Primavista uzun zamandır taban uv
Daha fazla ekstra! Hava puf, yastıklarımın kompaktlerimle kullanılacak. Etude House Foundation Örneği, burada denemek istediğimden beri beğenip istemediğimi görmek. Ve Primavista Astar, bana tavsiye ettiği ama Japonya’da alamadım çünkü her yerde satıldı! Ayrıca benim için şirin “Küçük Kutu” İpli Kılıfı dahil etti! JOYCE, MLB’sinin tümünü burada aylık olarak kutsadı.

• LA MERE POULADS ÜYELERİ Bisküvi
• Franprix PRALINES AUX Amandes Ekstra
Tatlı atıştırmalıklar! Henüz bunlara girmediğim için kendimle gurur duyuyorum. Gerçek doğum günümü açmak için beklemeye çalışıyorum …

Bütün yağma:

Komik hikaye: Joyce’un parsel bana benim için bir hafta önce bana geldi, bu yüzden sabırla bekliyorum … Benimkine gelinceye kadar kutuyu açmadım! Joyce, parselimi aldığı anda beni haberdar etti ve bir araya geldik! Küçük videoları birbirimize ileri geri gönderdik, Hehe. Joyce’a ne gönderdiğimi görmek ister misin? Ayrıntılar için burada bloguna gidin! Ayrıca, Joyce’i burada tanımak, Mart ayında kedinin podcast’inde bir misafir oldu. Her şeyi denemek için ne kadar heyecanlı olduğumu düşünemezsin! Teşekkür ederim Joyce !!!

Aldığım eşyaların hiçbirini denediniz mi?

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu bir PAL’e e-posta ile göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

İngiltere / Kanada Takas! Bir patlama ile güzellik bloglama geri dönmeme izin ver – Yeni makyaj aldım! Ha? Ama ben-satın alamadım mı? açıklamama izin ver. NICOLA GÜZELLİKTE BİLİYORUM İSTİYORUM İSTİYORUM İSTİYORUM İSTİYORUM İSTİYORUM – O İngiltere’de.
21 Temmuz 2015, “Güzellik”

Pembe yanakları olan bir kızla takas! Bu parsel Noel’den hemen önce aldım. Bizim ikinci makyaj takkü, bu sefer pembe yanak bloglu bir kızdan güzel Isabelle ile! Sonuncuyumdan sonra bu takas yapmayı yapmaya başladık – ve bu yüzden Temmuz ayında geri döndük, takas kılavuzlarını formüle ettik: Her birini satın aldık …
5 Ocak 2016 “Güzellik”

MyLipaddiction Beauty Podcast: Yerel Kız Joyce ile Gigglefest Yabancı Landhe MyLipAddiction Beauty Podcast geri döndü, bebeğim! : D ve bu bölüm size zamansız iyi bir ruh hali alacak. Kahkahaların bulaşıcı olduğunu söylüyorlar mı? Öyleyse, sadece yerel kızın Joyce’u dinleyin Dış toprağın bu bölüm boyunca yoluna girdiğini ve kesinlikle kıkırdayacaksınız …
9 Mart 2017’de “Güzellik”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

San Francisco Körfezi’nin yanı sıra yeni Kate Spade Bahar 2013 çantaları gördüğünüz her gün fantastik bir gündürSan Francisco Körfezi’nin yanı sıra yeni Kate Spade Bahar 2013 çantaları gördüğünüz her gün fantastik bir gündür

, Novato’da çevrimiçi olduğum yerden arabayla 15 dakikalık bir sürüş mesafesindedir. Corte Madera’da bir bataklıkla ve San Francisco Körfezi’nin yanı sıra Doğu Körfezi Hills’in (ailemin yaşadığı) manzarasının yanı sıra. Suda