Bir makyaj görünümünde geçirdiğiniz en uzun neler?

Her zaman makyajımda 2-3 saat harcamak için kullandığıma inanamıyorum.

Bu konuda, makyajıma harcamak için 2-3 kesintisiz saat geçirmek için kullandığıma inanamıyorum, lol! Birkaç yıl önce yaptığım şey budur, her görünüm için birkaç saat koyarak, ancak hardcore bir keşif modundaydım, hem de yaptığım gibi, MBB için keşfedilen her şeyin resimlerini alıyordum. Bir kamera ne zaman ilgilenirse, makyajım her zaman daha uzun sürer, çünkü simetrik olanın yanı sıra, aydınlatmamın da doğru olduğu gibi dikkatli olmaya çalışıyorum. Ayrıca, normalde kamera ile bir uzaktan yönetimi kullanıyorum, yanı sıra, yanıp sönmediğim, kıpır edilmeyen ya da cringing yapmadığım saygın bir fotoğraf elde etmek için bir mücadeledir.

REKLAMCILIK

Hmm … harcadığım en uzun süre en çok üç saat (!). Bütün bir öğleden sonra bir sürü harcadığımı anlıyorum, ancak yarı öğrenen yarı oynuyordu.

Bugünlerde, bir saat, benim max, hem de Coywolf uyurken normalde budur. Çok fazla gün, 20 dakika geçirdim.

Ama kesinlikle Uber-glam eşyalarını yapmayı özlüyorum! Oynamak için ek bir zaman geçirmenin yanı sıra, kendimi ortaya çıkarmanın yanı sıra, “Hey, yaptım!” Diye özlüyorum.

Bu haftasonlardan birinin geldiği için bazı “bana zamanını” rutini engellemek için akılda tutmalıyım, bu yüzden tekrar harmanlamada kendimi kaybedebilirim. Makyaj çok eğlenceli.

REKLAMCILIK

Peki ya sen tatlılar? Bir makyaj görünümünde geçirdiğiniz en uzun neler?

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Güzellik HacksGüzellik Hacks

Bu, Charm İlgili “Hacks” – sadece ipuçlarının yanı sıra, ucuz olan püf noktaları ve belki de biraz sıradışı bir listesidir. Cazibe rutinim için pratik olan düzenli olarak kullandığım her şey