Zencefil aşkı için! MAC Sheertone, Gergerly’de

Mac Sheertone allegling, zencefille (22 $)
Gergerly, tüm zamanlarımın favori pisliklerinden biridir. Sadece arabamda bir dolum tavası koydum çünkü Mac şu anda her şeyden% 30 indirimde çevrimiçi satışa sahip! Dolum pan 18 $, ancak% 30 indirim ile 12.60 $.

Zencefil!

Zencefille çevriliyim …

REKLAMCILIK

Bu hafta bir sürü zencefilli ale içiyorum çünkü karının iğrenç bir şekilde geveze olduğu için ve zaman zaman, aynı anda Mac Geringerly Allık (25 $) giyiyordum.

Belki bu bir tesadüften çok daha fazladır … ya da belki de değil, ve sadece alakasız şeyler arasında (hayatımın hikayesi) arasındaki derin bağlantılar bulmaya ihtiyacım var.

Buzdolabımın tümü zencefil ale için adanmış bir raf var …

Kesinlikle kesinlikle kalpler bronzlanmış cilt. Bu sıcak mat şeftali kahverengi, bronzlaşmak için büyüleyici bir doğal floş (nc35 ve up civarında olursanız) ve bunun için onu seviyorum!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Daha hafif lasslar da onu sevebilir. Paler arkadaşlarımdan bazıları onu cildinde sıcak, zengin bir terra cotta olarak tarif ediyorlar, ancak aynı zamanda orangey gibi görünebileceğini de söylüyorlar.

Mac yanaklarımın üstünde …
Gergerly, genellikle ince Mac Sheertone allıklı ailesinin bir parçasıdır, ancak bunun neden böyle olduğundan emin değilim … çünkü NC42 cildime çok pigmentli görünüyor.

Mac, NC42 Cildimde Swatched Gingerly Allush
Cilt tonumu nasıl ısıttığını gerçekten seviyorum ve ben de bitince, mat, kesinlikle düz değil. Ayrıca, karışımı kolaydır.

Mac zencefilli allık
Bu günlerden birini yoğun bir göz görünümü ya da canlı bir dudak ile deneyin. Benim için, cesur bir unsur taktığımda, sık sık yanaklarımda biraz daha yıpranmış görünüyorum, bu da dikkatlice güzel ekler.

Fiyat: 25 $
Kullanılabilirlik: Kalıcı koleksiyonun bir parçası ve şu anda çevrimiçi ve MAC sayaçları ve mağazalarında kullanılabilir
Makyaj ve Temyiz Blog Değerlendirmesi: A

Bugünün Trend Konu: Ginger

Zencefilin çok önemli konularında nerede duruyorsunuz?

Çok bölücü bir bitki, değil mi? – Cilantro gibi. Bazı insanlar eşyaları sever ve bazı insanlar yok. Bu şekilde başparmak yüzükleri ve Fransızca fikir çivileri de gibi …

Zencefil ale veya zencefil snaps gibi tatlı olduğunda biraz umursamıyorum, ama normalde çok mutfak yemeklerinde zencefille değilim. Sanırım bentbuds’larım gerçekten ona duyarlıdır, çünkü genellikle bir tabakta olduğunda, tadabileceğim tek şey bu.

My brother is the total opposite. He can literally gnaw on a piece of ginger root all afternoon, which is kind of funny considering that he used to be terrified of ginger when he was a kid.

Because when we were little, my mommy would bring us with her to the grocery store, and I’d get hold of a piece of ginger (usually the piece that looked a lot of like the gnarled hand of an evil wizard) and chase him around the store with it.

REKLAMCILIK

HAHA! iyi zamanlar…

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Dolce Vita’daDolce Vita’da

NARS Ruj ile Hayat Harika Jenny tarafından yazılmıştır Çantalarınızı paketleyin, Signorina! Gelato kadar harika bir rujla bir Roma tatiline çıkıyoruz. Blog yazarı Jenny, bugünün konuk postasında bu geleneksel lippi’yi neden