Unsung Makyaj Kahramanları: Nötrotero Hydro Hidrat Tonu Artıyor

Bal 85’te nemlendirici renk tonunu arttırıyorum.
Unsung makyaj kahramanı nedir? Benim için, bu, çok sayıda makyaj sevgisinin radar ekranı altında kuran kalıcı bir toplama ürünü, ancak sık sık dünyamı kayalar. Uzun süreli Unung Heroes serisi, favorilerimden bazılarına sahiptir.

Günün sinir bozucu factioidi: Bilir … Sephora Vib Sale’de 50 $ YSL Yüz Tonu satın aldım ve nöbet tonu arttıkça nötroterojen hidro artışı kadar yakın bir yere hoşlanmıyorum.

Grrr …

REKLAMCILIK

Hidro artış çok, çok iyi. Bir yıl önce ortaya çıktığında kullanmaya başladım ve o zamandan beri onu giyiyorum.

Konuştuğumdan emin olduğum için (bir zillion kez), cildi cildi var. Bazı parçalar kuru, diğerleri yağlı, ve bir miktar IRKED olmasa da, nötrojenin fiyatı 14,99 dolardan 16.99 dolardan 16,99 $ ‘a yükselttiğimde, bu şeyleri giydiğimde, neden oradaki en iyi eczane temellerinden biri olduğunu hatırlıyorum (doğru) Orada L’Oreal Gerçek Maç Lumi ile).

Hiçbir şey gibi hissetmez, cildinizi gerçek, biliyorsunuz, insan derisi gibi görünür, ve güneşli bir günün dışında bile gerçek hayatta olduğu gibi resimlerde şaşırtıcı görünüyor!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Renk örnekleri için lütfen orijinal incelememe bakın.
Bir renk tonu olarak, saftan başlar, ancak ortamı oluşturabilirsiniz. Bir kapatıcıyı karıştırmazsanız (ve eğer bunu yaparsanız, çok iyi karıştırdığı için, daha iyi bir şekilde karıştırdığı için, bundan daha fazlasını gerçekten zorlayamazsınız.

Hidro tonu doğal bir demi-mat kaplamaya sahiptir, bu yüzden ışığı çok hafifçe yansıtır ve ayrıca küçük gözenek bulanıklaştırma etkisi vardır. Şaşırtıcı (ve çok daha pahalı) Nars kadife mat cilt tonlarına çok benzer, ancak bir dokunuşla daha az kapsama ve çok daha nemlendirici bir formül ile.

Yup, bu tekrar hidro artış.
Hydro Boost ile başka bir iyi cilt günü

Hafiften karanlığa kadar bir sürü gölgede gelir (ben bir Mac NC42’im 85) ve birini seçerken, sizi üzerinde oksitlenebileceğini unutmayın … kesinlikle üzerime yapar. Tatlım 85 Uyguladığımda ışık görünüyor, ancak cilt tonuma uygundur. Ancak bu nedenle, en iyi gölgeyi bulmak zor olabilir, bu yüzden makbuzunuza tutun.

REKLAMCILIK

Bunca zamandan sonra bile, bu vakıfın böyle mantıklı bir fiyata ne kadar iyi olduğundan hala havaya uçuyorum. Kesinlikle bir unsung kahramanı. * Duran Ovation Cue! *

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post