Unsung Makyaj Kahramanları: CHANEL ROUGE CRÉATIF

CHANEL ROUGE ALLUE Mürekkep Mat Sıvı Dudak Rengi Créatif’te
Unsung makyaj kahramanı nedir? Benim için, bir sürü makyaj severlerinin radar ekranının altına atan kalıcı bir toplama ürünü olan ancak düzenli olarak dünyamı kayalar. Uzun süreli Unung Heroes serisi, favorilerimden bazılarına sahiptir.

Ben her zaman bir yaz saati içindeyim Mercan Lippie ve Créatif’te Chanel Rouge Allure Mürekkebi (37 $).

Şey … bu hafta için biri, ha ha ha ha ha ha! ? Merhaba, tanıştık mı? Benim adım Karen ve her gün her gün yeni bir mercanım var.

REKLAMCILIK

Ama bu ne burada ne de orada.

Bu bir mat sıvı ruj, ancak normal kuru ve ağır / merhaba yatay dudak hatlarınız / kedi popo sıvı Lippie Sitch’inizin aksine. Tiner tarafında, Nars PowerMattes gibi, bu yüzden dudaklarınızda oturduğunu hissettiremezsiniz ve aynı miktarda (~ 5 saat) devam eder, ancak çok daha kolay, kaydolduğu gibi kontrol etmek çok daha kolay dudakların arasında.

Créatif giymeyi biraz yaratıcılığın kıvılcım olmasını umuyorum …

PowerMattes su gibi akıyorlar, bu yüzden her yere (dişlerim, gömleğim, odadaki duvarda, ciddiye) alırlar, ancak Créatif’in rouge allure formülü daha kalın – bir sıvıdan çok ince bir jel gibi çok daha fazla – Yani, onu köşelere ve cupid’in yayına geçmesi çok daha kolay.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Ama hadi gölge hakkında konuşalım. Oh, mercan aşkım kalbim, gölge! Sulu bir pembemsi mercan. Pout için bir dondurma. Bence hemen hemen her şeyle giyebileceğinizi düşünüyorum, ancak chanel kötülük gibi bir mercan allıkla eşleştirdiğinizde ve bronzlaştırıcı hafif bir tozluk (elmacık kemikleri, burun köprüsündeki burun köprüsü ve kırışıklık, ‘nedeni, neden Heck!) Beklenmedik bir şekilde, Royal Hawaii Hotel’in önünde sahildeki en iyi noktada uzanan ve cankurtaranlarla flört bakışları takarken altın ışık havuzunda yıkanan tropikal bir tanrıça sensin.

REKLAMCILIK

Ah…

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post